ALKARO TEAM LOGISTICS

Home

USŁUGI TRANSPORTOWE KLASY BIZNES

TRANSPORT KRAJOWY & MIĘDZYNARODOWY - BŁONIE WARSZAWA

Naszą wizytówką jest profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność biznesowa – nasza flota transportowa oraz zaplecze logistyczne jest do dyspozycji naszych Klientów przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu - wybierając transport (Błonie), mają zatem Państwo dostęp do usług oferowanych w pełnym wymiarze godzin.

USŁUGI TRANSPORTOWE - OFERTA

TRANSPORT ADR

Specjalizujemy się w transporcie towarów niebezpiecznych zgodnie z konwencją ADR. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych usług oraz przygotowujemy niezbędną dokumentację. Dzięki temu nasi Klienci mogą czuć się pewni, że transport (Warszawa - Błonie) to opcja całkowicie spełniająca ich kryteria dotyczące zaufania w powierzonym zleceniu.

 

TRANSPORT | SPEDYCJA | LOGISTYKA - BŁONIE WARSZAWA

Naszą ofertę dedykujemy międzynarodowym korporacjom, średnim i małym przedsiębiorstwom oraz Klientom detalicznym zapewniając kompleksową obsługę logistyczną oraz niezawodny transport w wersji Door2Door. Logistyka (Błonie) spełni szerokie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferowanych usług w podanym zakresie działania. Decydując się na współpracę i sięgnięcie po pełen wachlarz opcji serwisu dostępnych w prezentowanym pakiecie, każdy z Klientów jest obsługiwany z najwyższą starannością oraz dbałością o wszelkie detale. Logistyka (Błonie) to deklaracja wysokiej klasy precyzji w realizacji zleconych zadań i nade wszystko troski o satysfakcję Klientów.

 

DLACZEGO WŁAŚNIE ALKARO?

  • Gwarantujemy najwyższy standard usług w rozsądnych cenach
  • Pracujemy w wersji 24/7
  • Dostosowujemy ofertę do indywidualnych preferencji biznesowych
  • Zapewniamy nieograniczone możliwości transportowo-logistyczne
  • Dysponujemy nowoczesną i niezawodną flotą samochodów ciężarowych

Oferujemy:


Zachęcając do nawiązania wspólnej wymiany oraz współpracy, przypominamy, że logistyka (Błonie) świadczy usługi wykazując się elastycznością w ofercie i czasie zależnym od dyspozycji oraz życzeń Klientów.

 

Z ALKARO Twoja firma dojedzie do celu – terminowo, szybko i bezpiecznie

Serdecznie zapraszamy do współpracy - transport (Błonie) zapewni najlepszą jakość wykonanej dla Państwa usługi.