Transport Krajowy » Transport ADR

Transport ADR

Transport ADR

TRANSPORT TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH

Specjalizujemy się w transporcie towarów niebezpiecznych zgodnie z konwencją ADR. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych usług oraz przygotowujemy niezbędną dokumentację.

Przewozimy m.in.:

  • farby i lakiery
  • kleje
  • rozpuszczalniki
  • granulat
  • nawozy
  • środki ochrony roślin
  • alkohol techniczny

 

Transport ADR – Warszawa

Nasze przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w usługach spedycyjnych oferuje także przewóz ADR. Warszawa – działamy na stołecznym rynku od 2001 roku, stale poszerzając ofertę skierowaną dziś nie tylko do lokalnych przedsiębiorców, ale także do firm spoza regionu. Posiadając wszelkie niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, staliśmy się godnym partnerem oferującym transport ADR. Warszawa już ponad dekadę temu przestała nas ograniczać, choć oczywiście chętnie służymy wsparciem dla Klientów z regionu. Przewóz materiałów niebezpiecznych na terenie kraju i poza granicami jest ściśle określony w przepisach. Tylko wykwalifikowani przewoźnicy mogą dziś oferować transport ADR. Warszawa i stołeczni przedsiębiorcy wybierając nasze usługi, mają gwarancję skorzystania z oferty firmy posiadającej wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty. To jednak nie wszystko, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo oferujące przewóz ADR. Warszawa – kontaktując się z naszym przedstawicielem, Klient ma gwarancję przygotowania niebezpiecznego ładunku niezależnie od jego wielkości (ciężaru) czy długości trasy. Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia z zakresu ADR, co następnie zapewnia stuprocentową satysfakcję naszych zleceniodawców. Nasza firma zatrudnia także doradcę ADR nadzorującego współpracę z Klientami – osoba ta nie tylko nadzoruje nad przebiegiem operacji, ale także dzieli się fachową wiedzą ze zleceniodawcami. Dzięki temu łatwiej przeprowadzić przewóz ADR. Warszawa to ogromny rynek usług logistycznych.

Przewóz ADR - Warszawa

Nasze przedsiębiorstwo z każdym rokiem zajmuje na nim coraz wyższą pozycję, kusząc terminowością, wykwalifikowaną kadrą oraz konkurencyjnymi cennikami. Specjalizacja w transporcie materiałów niebezpiecznych zgodnych z ADR pozwala nam na przewożenie takich materiałów, jak: lakiery i farby, nawozy sztuczne, granulaty, środki ochrony roślin, rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, alkohole techniczne oraz inne substancje wymienione w przepisach dotyczących przewozu materiałów niebezpiecznych. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy wyłącznie z nowoczesnego taboru samochodowego. Przeszkoleni kierowcy wyposażeni są oczywiście w odpowiednie ubrania ochronne oraz atestowany sprzęt zabezpieczający. Szkolenia, doświadczenie oraz chęć rozwoju pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w tym także transport ADR. Warszawa – łatwo nas znaleźć i do nas dojechać. Siedziba mieści się tuż za stołecznymi rogatkami – w Błoniu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego – rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące transportu materiałów niebezpiecznych.